Jedzenie na wynos Bydgoszcz

Dobre jedzenie na zamówienie :)

Restauracja Fordon

Miło nam powitać Cię na stronie restauracji Da Vinci w Fordonie w Bydgoszczy. Już na początku chcemy Cię poinformować, że to właśnie u nas będziesz miał okazję poczuć smak doskonale przygotowanych dań kuchni włoskiej. Przygotujemy dla Ciebie smakowitą pizzę, pożywną zapiekankę makaronową lub świeżą sałatkę. Sprawdź nasze menu i zamów z dostawą lub dziś odwiedź naszą restaurację w Fordonie!
zobacz menu
Nasza restauracja cieszy się bardzo dobrą opinią, co z kolei przekłada się na nasze zadowolenie. Przyjemnością jest bowiem dla nas to, że nasza praca jest doceniana, nasi Klienci są zadowoleni i chętnie do nas wracają. Decydując się na odwiedzenie naszego lokalu możesz być jednak pewien nie tylko tego, że dobrze zjesz, ale też tego, że poczujesz tu wspaniały klimat, będziesz dobrze obsłużony, a także w pełni usatysfakcjonowany. 
Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełnym menu naszej restauracji, w której znajdziesz również inne dania, niż te z kuchni włoskiej. Naszym Klientom oferujemy również kebaby czy chrupiące skrzydełka, które cieszą się niezwykłą popularnością.
Już dziś odwiedź naszą restaurację przy ulicy Rupniewskiego 10 lub zamów z dostawą w Fordonie, a zrobimy wszystko, abyś i Ty polubił nasz lokal i zechciał zamawiać w nim coraz częściej!